Raven

     Kto nie zna Biżuteryjek dla WOŚP, niech szybko nadrabia zaległości - ponieważ to fantastyczna inicjatywa wspierająca najwspanialszą Fundację, która pomaga najmłodszym i najstarszym. Za każdym razem wzruszam się jak słyszę, że ta pomoc jest naprawdę realna. Wiem od bliskich Znajomych, którym niestety przyszło się mierzyć z naszą służbą zdrowia, że nie byłoby kolorowo gdyby nie sprzęt z serduszkiem Orkiestry, dzięki któremu można było pomóc ich dzieciakom i zrobić szybko i sprawnie wszelkie badania oraz poprowadzić leczenie.
    Nie rozumiem, co się dzieje w umysłach ludzi, którzy mają jakiś problem z Jurkiem i faktem, że pomaga skutecznie i na wielką skalę. Nie jestem w stanie pojąć tragedii jaka wydarzyła się w Gdańsku. Nie mieści mi się to ani w głowie ani w sercu i wszystko pęka w szwach. Zmieniam tonację, ale grać będę dalej, tak jak potrafię najlepiej. Do końca Świata i jeden dzień dłużej.


Chciałam Wam napisać coś o naszym Kruku - naszyjniku "Raven", który stworzyłyśmy w dziewięć osób ...ale mam tak mało czasu na cokolwiek, że będzie to niestety tylko wersja obrazkowa :-). Koniec aukcji już dziś o 22:00, także trzeba się spieszyć, jeśli kto zainteresowany schwytaniem Kruka! 

link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/26-raven-naszyjnik-wedras-bizuteryjki-i8654824

Mój elemencik w trakcie pracy:
...a tu już detale ukończonego naszyjnika - stworzyło go łącznie dziewięć osób :-). Jest pięknie!


Modelka/MUA: Vaireart
Organizacja/stylizacje: Agata Ciećko
Fryzury: Kateryna Pasko


CONVERSATION

7 komentarzy:

 1. Wspaniałe zdjęcia! Wyjątkowy, pięknie prezentujący się naszyjnik.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna biżuteria i godna pozazdroszczenia manufaktura. Widać, że miejsce pracy tworzyłaś z pasją. Możesz powiedzieć, że za dużo piszę o warsztacie, ale on mnie ujął najbardziej. Oglądam to zdjęcie na którym widać Twoją pracownię i czuję się jak mała podglądaczka ;) Pozdrawiam Agata

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie małe manufaktury. To w nich powstają rzeczy ponadczasowe. Cichutko i powolutku staje się piękno. Ujmujące jest również tworzywo z którego tworzysz biżuterię. Metal i kamień - dary ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny naszyjnik. Bardzo lubię ręcznie robioną biżuterię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny naszyjnik. Zauważyłam, że ostatnio bardzo modna jest biżuteria handmade :) Może jakieś kolczyki do tego naszyjnika?

  OdpowiedzUsuń

Back
to top