gramy coraz głośniej! ...wśród polnych kwiatów :-)

...Finał już niedługo, a pierwsze aukcje Biżuteryjek dla WOŚP już ruszyły! Między innymi komplet Widflowers, w którym miałam przyjemność maczać swoje paluszki. Już dziś można włączyć się do licytacji :-). 
Poniżej wklejam pomocne linki, wystarczy kliknąć :-).

...aukcje Biżuteryjek pojawiają się na Charytatywni Allegro → TUTAJ 
...aby zobaczyć aukcję bransoletki Wildflower kliknij → TUTAJ 
...zaś naszyjnik Wildflower znajdziesz → TUTAJ 


źródło: http://bizuteryjki.pl/wildflower-dzikie-kwiaty-zaklete-w-srebrze/

...zachęcam też do śledzenia bloga Biżuteryjek oraz biżuteryjkowego facebooka, by poznać historię każdego z projektów i zobaczyć ile wspaniałych dusz włączyło się do akcji, nie tylko Twórców - ktoś musi ich przecież ogarnąć, zadbać o zdjęcia, prezentację i dopiąć wszystko na ostatni guzik :-). źródło: http://bizuteryjki.pl/wildflower-dzikie-kwiaty-zaklete-w-srebrze/

źródło: http://bizuteryjki.pl/wildflower-dzikie-kwiaty-zaklete-w-srebrze/

...ogromnie się cieszę, że znów, w gronie cudownych osób, mogłam dołożyć coś od siebie dla WOŚP. To naprawdę przyjemne :-).
Do tematu Wildflowers zaprosiła mnie Kornelia, która równolegle koordynowała jeszcze dwa wspaniałe projekty biżuteryjne (również będą dostępne na aukcjach Orkiestry). Zaproponowała, bym przygotowała środkowy element naszyjnika - nie mogłabym odmówić takiego zaszczytu. Sama radość :-D. 


...prace zaczęłyśmy już latem. To wcale nie za wcześnie - między narodzinami pomysłu a publikacją aukcji kryje się niepojęty ogrom pracy. Będąc w wakacyjnych nastrojach, znalazłyśmy naszą inspirację wśród pachnących kwiatów.


...formę dla swojego elementu zobaczyłam w polu maków, ociekającym soczystą czerwienią delikatnych płatków.


...niezwykle trudno oddać tę miękką fakturę w srebrze. 
Spróbowałam pokryć kwiat siatką drobnych żyłek i zagnieceń - raz nafrezowanych na powierzchni metalu, a raz uformowanych z bardzo cienkiego drutu.


...w jego sercu oprawiłam specjalnie dobrany kamień - duży i przejrzysty, fasetowany granat o głębokiej, malinowo-czerwonej barwie....każdy płatek został dokładnie przylutowany do okrągłej bazy. Aby przełamać nieco ten zamknięty w kole kształt - dodałam u dołu kroplę różowego rubinu.


...oprócz centralnego elementu w naszyjniku, wykonałam przy okazji mniejsze kółeczko - moduł do bransoletki pachnącej łąką, pełnej urokliwych kamieni. Schwytałam w nie trzy pączki, które odsłaniają swoje wnętrze z fasetowanych granatów i rubinu. Mocna oksyda, jeszcze mocniejsze polerowanie i elementy do kompletu gotowe :-).


  ...to jeszcze nie koniec :-D

CONVERSATION

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Back
to top