24 Finał! Gramy!

...już od kilku lat pragnęłam przekazać coś zrobionego własnoręcznie i od serca - specjalnie na aukcje Wielkiej Orkiestry. Co rok, z wypiekami na twarzy, śledziłam poczynania naszych rodzimych artystów i to, jak wiele radości i dobra generują wspólnymi siłami :-). I wreszcie! ...tym razem nie przespałam zapisów i dołączyłam do grona Biżuteryjek dla WOŚP :-).
Niesamowite, ile niezwykłych osób zaangażowało się w akcję - oprócz wspomnianych "biżuteryjek" i "biżuterystów", całą moc dobrej energii przekazali autorzy pięknych pudełek na te wszystkie błyskotki, fotografowie, gwiazdy i niezliczona rzesza osób czuwających nad tym, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. A wszystko po to, by wesprzeć tę piękną inicjatywę, która co roku rozgrzewa serca. Moje - od kiedy pamiętam, choć chyba dopiero 6-ty finał wywarł na mnie ogromne wrażenie, gdy już byłam całkiem ogarniętym, młodym stworkiem (...nadal cieszyła mnie niedzielna, disneyowska wieczorynka). 

A więc gramy! Dla dzieciaków i godnej opieki ludzi w podeszłym wieku :-).


Polecam gorąco. Sutasz, beading, haft koralikowy, artclay, 
srebro i inne metale - razem i osobno. Czary.

...ponieważ aukcje ruszyły na pełnych obrotachz wielką radością mogę zaprezentować Wam te kilka drobiazgów, nad którymi pracowałam w pocie czoła podczas największej fali upałów ubiegłego lata. Jednym z nich jest Kot. Z Krainy Czarów oczywiście. A w tej krainie można spotkać elfa, znaleźć magiczną księgę, tajemniczą fiolkę i muchomorki, a nawet trafić do zaczarowanego zamku. 


(źródło: http://bizuteryjki.pl/)

...a poniżej kot w opałach i moment powstania najszczerszego uśmiechu na świecie :-)....kolejnym elementem, który przygotowałam jest serduszko z piórkiem do przepięknej bransolety "Light Sky" z labradorytami. Poniżej wrzucam kilka kadrów z etapów pracy nad charmsem, a zainteresowanych zachęcam do licytacji bransoletki.


(źródło: http://bizuteryjki.pl/)
...tak prezentują się ukończone elementy do bransoletek z charmsami - od frontu i od zaplecza:....i jeszcze jeden projekt, troszkę mniej typowy - bransoletka modułowa. Jest niezwykle kusząca, mrrr... Polecam obejrzeć "niespodziankę", dostępną na dole aukcji. Chyba powoli przekonuję się do bursztynu :-)....poniżej mój malutki wkład w to dzieło wielu  zdolnych łapek :-)...uf, w tym roku tyle, ale czuję, że w nadchodzącym się jeszcze rozkręcę :-).


Piękne zdjęcia i piękne słowa. Warto zatrzymać się na dłużej.
Pssst... Miss Grey powala  ...sesja - marzenie.

CONVERSATION

10 komentarzy:

 1. Serduszko z piórkiem mnie powaliło, mega szacun :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kot przecudny! Ale, że chciało Ci się każdy fragmencik piórka robić oddzielnie, to szacun :) ale dzięki temu wygląda jeszcze realniej :D Ja też mam swój mały udział w aukcjach WOŚP - bazę do Steampunk'owej bransolety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, widziałam - jest przepiękna! Mam nadzieję, że kwota uzbierana z licytacji tych wszystkich cudów mocno zasili Orkiestrę :-)

   Usuń
  2. Ja też widziałam bazę do bransolety Steampunkowej - rewelacyjna! :)

   Usuń
 3. Serduszko z piórkiem znam najdłużej, bo jeszcze z czasów zdjęć roboczych; zakochałam się w nim z miejsca :) Kota i element z bursztynem do bransoletki modułowej zobaczyłam niedawno i też podziwiam za pomysł i precyzję. A teraz wszystko widziane razem dopiero robi wrażenie. Super! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...pamiętam jakie wielkie "wow" wydałam z siebie jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia gotowych bransoletek, poskładanych z tych wszystkich naszych pojedynczych elementów :-).

   Usuń
 4. Piękne projekty i szczytny cel. A jaka śliczna autorka :) Chyba nigdy wcześniej nie widziałam buzi :) Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za powodzenie aukcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...cały czas śledzę aukcje - rosną, rosną, a i tak w ostatnich sekundach dzieje sie najwięcej :-) ...a na zdjęciach jestem po prostu wyspana - normalnie to straszę :-D

   Usuń
  2. To musi być mega satysfakcja widzieć jak coś własnoręcznie stworzone zostaje sprzedane za dobre pieniądze :) I do tego przekazane na dobry cel. Super sprawa. A buzia piękna, wyspana czy nie :) No i te kociaki... mru! :)

   Usuń
  3. ...pomagać w ten sposób i w takim towarzystwie to naprawdę czysta przyjemność :)

   Usuń

Back
to top