projektowanie wnętrz w teorii i praktyce

...pewnego, pięknego dnia postanowiłam stworzyć własny kącik robótek ręcznych, ponieważ moim nowym zamierzeniom twórczym nie wystarczyłby już byle fragment płaskiej powierzchni. Było to jakieś pół roku temu. Dostałam wtedy od swojej szefowej biurko do pracowni oraz komplet nieaktualnych wzorników wykładzin obiektowych. Uznałam, że dywaniki ładnie komponują się
z mosiądzem i będzie z tego bransoletka. Pełna wiary w powodzenie przedsięwzięcia, zabrałam się do pracy. Dosyć szybko okazało się, że teoria
i praktyka nie pałają do siebie uczuciem i w zasadzie to zaczęłam od tego na czym powinnam skończyć, pomijając już fakt, że zdecydowanie łatwiej jest narysować kółko niż wyciąć je z blachy.
Pięć dni - tyle trwała walka z materiałem o formę :)Wnioski: 
tylko spokój i cierpliwość cię uratują przed wyrzuceniem wszystkiego przez okno, a także - nie bez powodu ktoś wymyślił wykrojnik do kółek, ale czemu to tyle kosztuje? W każdym razie, odpalanie palnika zaczęło odbywać się już na luzie, bez asysty jedynego mężczyzny w domu ;) 
Gdyby jeszcze czas był z gumy... 


A w roli modelki - niezastąpiona Edycia :)

CONVERSATION

10 komentarzy:

 1. Moje mieszkanie jest obecnie remontowane. Aktualnie, dokonujemy wymiany instalacji elektrycznej. Tutaj: https://interblue.pl/akcesoria-elektryczne,c,49/ chcemy kupić wszystko, czego tylko potrzebujemy, aby tego dokonać. Czy to nam się uda?

  OdpowiedzUsuń
 2. We własnym domu to nam ma się przede wszystkim podobać, nie trzeba podążać ślepo za tym co modne. A bransoletka cudna! gratuluję pomysłu

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem w teorii wydaje się wszystko łatwe, przyjemne i proste, a w praktyce jest zupełnie odwrotnie. Wiele osób miało już okazję się o tym przekonać. Sprawdźcie sobie np. stronę https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-garazem-wroclaw/ i przykładowe realizacje mieszkań na sprzedaż. Wszystko jest tam przemyślane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super to wszystko opisałaś! Sama mam podobne odczucia, bo podczas remontu mojego mieszkania na wierzch wyszło tyle spraw, że naprawdę ciężko było nam to ogarnąć. Bardzo ważne jest dokładne planowanie wszystkich prac remontowych, a w tym wyboru dodatków i elementów wyposażenia. Genialną pościel widziałam ostatnio na https://yourhomestory.com.pl/sypialnia/przescieradla Mam wrażenie, że Wam też mogą się one spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do swojego mieszkania wszystko raczej sama wybieram i aranżuję. To nie jest wcale takie trudne biorąc pod uwagę, że jest taki wybór teraz. Teraz planuję zamienić wystrój w salonie i dodać żółtego. Znalazłam na https://dywanowy24.pl/kolor/dywany-zolte/ super dywany, na pewno któryś idealny uda mi się dobrać. Do tego wazony, zasłony na pewno, może obrus na stół?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to po prostu kocham projektowanie wnętrz i cieszę się, że wybrałem taki zawód. Właśnie też teraz pracuję nad jednym projektem i nie wiem, jaki dokładnie dywan do niego wybrać. Określcie, proszę, który dywan ze strony https://sklepsindbad.pl/gatunki/california/ podoba się Wam najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Projektowanie wnętrz jest bardzo fajną rzeczą, inspiracje można czerpać praktycznie zewsząd. Ja teraz zastanawiam się jaki kominek sobie stworzyć, mam już namiar na producenta drzwiczek www.drzwiczki-kominkowe.pl - robią je na wymiar więc z tym problemów nie będzie . Ale nie wiem jeszce jaki wkład i obudowa

  OdpowiedzUsuń

Back
to top