...perłowe love

...kolczyki wykonane ze szklanych koralików w perłowych kolorach oraz opalizujących, szklanych kryształków. Długość kolczyków - 11 cm, srebrne bigle.

CONVERSATION

5 komentarzy:

 1. wklejam ten sam komentarz co do poprzedniego posta bo obawiam się że przeoczysz ;) Przepraszam za zaśmiecanie bloga ;)


  Pisałaś gdzieś że kupujesz koraliki na Karmelickiej. Miałaś na myśli Kłębuszek czy jakąś inną pasmanterie? Byłam w kłębuszku ostatnio ale nie mieli zbyt dużego wyboru kolorystycznego drobnych koralików i rurek (zaledwie jeden nieduży koszyczek- większy wybór mam w swoich koszyczkach w domu :( ). Zastanawiam się czy trafiłam tam po prostu w złym momencie? bo u Ciebie widzę piękne koraliki w pięknych kolorach, których nie widziałam w żadnym z internetowych sklepów... w Kłębuszku tym bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. hmmm... no właśnie byłam wczoraj w Kłębuszku i nic prawie nie było z drobnicy, a rurek to już wcale, pytałam się czemu, to mi powiedzieli, że nie mogą dostać. Zawsze mieli też piękne cekiny, a teraz chyba przeżywają kryzys. Powiem tak: zawsze zaopatrywałam się w wielu miejscach, m. in. na Karmelickiej. Jednak gdziekolwiek jadę - zawsze przywożę ze sobą jakieś koraliki, nawet jak jestem w jakimś mikromiasteczku, a maja pasmanterię to idę na zwiady. Co roku jestem we Lwowie i przywożę wór korali, bo tam śmieszne ceny mają i ładne kolory, a np. w Wiedniu mają cały jeden sklep gdzie na wszystkich ścianach są półki ze słoikami pełnymi koralików wszelakich o jakich u nas można tylko pomarzyć i sprzedają te cuda na wagę. Jedno jest pewne - nie istnieje żaden sklep gdzie mają wszystko co potrzebne, w Krakowie bywam na Szpitalnej, w hurtowni na Łagiewnickiej (mają mega paczki - chyba pół kilo koralików za 18 zł), w Agawie, a jak już jestem zdesperowana to nawet w Empiku się coś znajdzie, tylko tam jest drogo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za tak wyczerpującą odpowiedź, poodwiedzam te miejsca na pewno jak wpadnie wypłata :D

  Dziś zdesperowana zajrzałam do empiku 3 pudełeczka (co prawda ładnych koralików) 18 zł :(

  OdpowiedzUsuń
 4. trzeba szukać i polować w wielu miejscach :) życzę miłych łowów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne!!!
  Ale misterna robota :)

  OdpowiedzUsuń

Back
to top